Pokrywa włazu System PRO+ Przeciwpożarowa Stal ocynkowana ogniowo

Symbol HTN Pro E120

Pokrywa włazu System PRO+ Przeciwpożarowa Stal ocynkowana ogniowo

Opis produktu:

Pokrywa włazu Systemu PRO+ z ochroną przeciwpożarową jest wykonana z 2 mm stali ocynkowanej ogniowo lub stali nierdzewnej.  Głębokość wanny wynosi 50 mm a wysokość konstrukcji 75 mm.

Ościeżnica jest wyposażona w umieszczoną na całym obwodzie, odporną na działanie mrozu i warunkow atmosferycznych specjalną uszczelkę, zapobiegającą przenikaniu zapachow i wodoszczelną. Ościeżnica zostaje zabetonowana na rowni z podłożem. Następnie można wypełnić wannę i osadzić ją w ościeżnicy. Pokrywa jest mocowana do ościeżnicy w 4 punktach narożnych. W punktach tych może ona zostać wyciągnięta za pomocą klucza do podnoszenia. Możliwe jest wypełnienie pokrywy (wanny), betonem, żywicą syntetyczną, granitem, płytkami, drewnem i twardymi okładzinami czy też innymi materiałami. Wersja przeciwpożarowa jest wyposażona w płytę ognioodporną F90 o grubości 25 mm. Płyta ta jest zabudowana w zamkniętej ramie z profili, ktorą można w prosty sposob wsadzić w ramę montażową.

Wbudowanie klap, ich montaż  i konserwacja powinny być zgodne z instrukcją firmową producenta dostarczoną z w opakowaniu z klapą.

Certyfikat jakości:

Certyfikat jakości potwierdza, że nasza pokrywa szachtu PRO+ z ochroną przeciwpożarową jest wytrzymała na działanie ognia przez 90 i 120 minut i tym samym przyczynia się istotnie do zapewnienia bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Obciążenie:

Obciążenie do 125 kN wg EN 124 (klasa B125).

Materiał:

Ościeżnica i wanna wykonane ze stali ocynkowanej ogniowo lub stali nierdzewnej 2 mm

Obszary zastosowania:

Do leżących na rowni z podłożem szachtow w obszarze wewnętrznym i zewnętrznym, podlegających zwłaszcza od wewnątrz szachtu szczegolnym wymaganiom w zakresie temperatury.

Obszary zastosowania Pokrywa włazu System PRO+ Przeciwpożarowa Stal ocynkowana ogniowo

Niniejsza karta katalogowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej karcie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego

Klapy rewizyjne EI 30- EI 120

Kontakt tel: 600 443 643

Zapytania e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zapytania e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Pracujemy w godz. 7.30 - 17.30
od poniedziałku do piątku.

1NM
HydroTakt Naj
ul. Patriotów 309 A
04-767 Warszawa
Klapy i drzwiczki przeciwpożarowe EI30, EI60, EI 90, EI 120 oraz klapy i drzwiczki rewizyjne bez odporności ogniowej.